Sylveco - rumiankowy żel do twarzy

Rumiankowy żel do twarzy Sylveco, to bezdyskusyjny hit blogosfery. Mogę się założyć, że używała go większość moich czytelniczek. Jakiś czas temu, miałam okazję używać wersji tymiankowej i polubiłam go na tyle, że postanowiłam zakupić jej rumiankowego brata. Czy to była dobra decyzja? Jak działał na moją skórę? 
Odpowiedź znajdziecie niżej. 


Żel zamknięty został w butelce, wykonanej z przeźroczystego plastiku o pojemności 50 ml. Oklejona została etykietą, na której znalazłam dużo informacji na temat kosmetyku. Butelka wyposażona w pompkę, dzięki której wydobywam taką ilość żelu, jaka jest mi potrzebna do umycia całej twarzy. Jeśli chodzi o konsystencję, żel jest dość gęsty, co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ nie przelewa się przez palce, co pozytywnie wpływa na wydajność. Jeśli chodzi o zapach, to jest cięższa sprawa. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak pachnie rumianek. Zapach jest ciężki i dość nieprzyjemny. Na początku żel wzbudzał we mnie obrzydzenie, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. 


Wersję tymiankową uwielbiałam, a co z rumiankową? Jak już przyzwyczaiłam się do zapachu, żelu używałam z wielką przyjemnością. Do tej pory myłam twarz rękami, jednak kiedy zakupiłam specjalną gąbkę, używanie żelu zaczęło przynosić efekty. Oprócz porządnego domywania makijażu czy brudu dnia codziennego, żel dbał o moją skórę: była gładka i czysta. Jako, że żel w swoim składzie ma kwas salicylowy, po myciu, skóra była lekko przesuszona. Sprawę załatwiał krem nawilżający lub olejek, także to nie było dla mnie przeszkodą. 
Bardzo się polubiliśmy i na pewno jeszcze kiedyś do siebie wrócimy. 

Moja ocena: 5/6

Rumiankowy żel do twarzy Sylveco, można kupić w większości aptek, w cenie około 16-17 zł. 

Pozdrawiam!
6 komentarzy:

 1. Ciekawi mnie ten żel. Inne kosmetyki Sylveco różnie sie u mnie spisują, raz zniechęcają, a raz zachwycają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba go kupię po skończeniu mojego żelu z Ziaji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tego produktu, ale czuję się zaciekawiona :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy go nie miałam, myślę że jest mega delikatny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego żelu akurat nie znam ale bardzo lubię kosmetyki Sylveco :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)