Yankee Candle - Flowers in the sun

Lato minęło bezpowrotnie. Jest mi z tego powodu smutno, bo jesień mnie przygnębia... 
Dzięki zapachom, mogę jeszcze przez chwilę zatrzymać lato. W tym wypadku pomaga mi wosk Flowers in the sun od Yankee Candle. 


Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o promiennym zapachu słodkich kwiatowych pąków, przywołujący wspomnienie przechadzek po malowniczych, kolorowych ogrodach.

Pierdyliard razy pisałam, że nie lubię kwiatowych zapachów, ale w tym wypadku zmieniam zdanie. Jestem zakochana w tym zapachu. Jest tak przyjemny, że paląc go odpływam. Pamiętam jak kilka lat temu, byłam nad morzem i w wolnym czasie odwiedziliśmy piękny ogród botaniczny. Było tam bardzo dużo kwiatów oblanych słońcem. Właśnie ten zapach kojarzy mi się z tym miejscem... Chyba kiedyś tam wrócę, a nawet nie pamiętam jak ta miejscowość się nazywa... Jest w okolicy Mielna, może ktoś wie? :) 

Moja ocena: 6/6

Dostępność: Goodies
Cena: 9 zł 

Jestem zauroczona zapachem. Chętnie do niego wrócę! :) 

Pozdrawiam! 


7 komentarzy:

 1. Również daleko mi do miłośniczki kwiatowych zapachów Yankee, a jednak ten wosk skradł me serce - uwielbiam go :)

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno też bym się w nim zakochała, jeszcze nie miałam tego wosku

  OdpowiedzUsuń
 3. jest jesien i z tego się cieszmy! ;DDD

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo polubiłam YC :-) gdybym wiedziała że taka miłość się pojawi to już dawno bym się dała skusić na te zapachy :-) Obserwuję Kochana!

  Stylpasja

  OdpowiedzUsuń
 5. Czas wyciągnąć kominek! Ja wolę jednak bardziej owocowe zapachy, choć oczywiście tak jak u Ciebie bywają odstępstwa od reguły. ;)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)