Roge Cavailles - Intense antyperspirant przeciw nadpotliwości

Nadmierne pocenie naprawdę może utrudnić życie. Borykam się z nim od kilku dobrych lat. Pamiętam takie czasy, kiedy przy dość wysokich mrozach zakładałam bluzkę z krótkim rękawem i na to puchówkę, bo przy spokojnym chodzie pociłam się tak, że czułam strużki potu na plecach. Założenie grubszego swetra powodowało "potop". 
Po jakimś czasie się to trochę uspokoiło. Zmieniałam antyperspiranty. Szukałam tego odpowiedniego. Zazdrościłam koleżankom, że mogą używać delikatnych dezodorantów. U mnie one w ogóle nie dawały rady. Kulka, albo nic. 
Markę Roge Cavailles poznałam na tegorocznym Meet Beauty. Dostałam od nich olejek pod prysznic i broszurę z produktami. Przeglądając ją, od razu zauważyłam, że w ofercie mają antyperspiranty przeciw nadpotliwości. Już wtedy obiecałam sobie, że muszę je wypróbować. I tak się stało... 


Lubię upały, ale przy mojej potliwości są one bardzo uciążliwe. Strużki potu przy najmniejszej aktywności.  
Antyperspirant Intense Roge Cavailles mógł pokazać co potrafi w takich skrajnych warunkach. Zaczęłam go używać od razu. 
Nakładam go na czystą i suchą skórę i pozostawiam do wyschnięcia. Dlatego co rano zakładam bluzkę na szelkach. Chodzę tak kilkanaście minut i dopiero wtedy zakładam bluzkę z rękawem. Zauważyłam, że dzięki temu, antyperspirant lepiej działa i moje pachy wciąż są suche. 


Butelka zapakowana była w pudełko (moje niestety uległo zniszczeniu, podczas transportu wysyłki). Dzięki jej wyglądzie, od razu kojarzy się z kosmetykiem aptecznym. Antyperspirant wyposażony jest w kulkę, dzięki której bardzo łatwo nakłada się go na skórę. 
Płyn, który zawarty jest w środku jest bezbarwny, ma świeży lecz nieco specyficzny zapach. 


Skład, w którym na trzecim miejscu jest aluminium. Zdaję sobie sprawę, że nie jest zbyt zdrowe, ale gdyby nie ono, antyperspirant dla mnie w ogóle nie działa... Przykre to, ale prawdziwe. 
W wyniku wnikliwych badań przeprowadzonych przez Rogé Cavaillès została opracowana specjalna technologia mikro kapsułek, z których przez cały czas stosowania uwalniane są aktywne składniki kontrolujące ilość potu produkowanego przez gruczoły potowe.
Efekty potwierdzone klinicznie.
Dezodorant przeciw namiernej potliwości: nieustająca ochrona przed nadmierną ilością potu! (źródło)


Podsumowując: antyperspirant doskonale poradził sobie z potliwością; pachy mam suche, bez przykrego zapachu. Nic mnie nie uczuliło, nic nie piekło. Jestem bardzo zadowolona z używania tego kosmetyku. Polecam go każdemu, kto tak jak ja, boryka się z nadmierną potliwością. 

Antyperspirant do kupienia jest w sklepie Roge Cavailles, w regularnej cenie 24,90 zł. Aktualnie trwa promocja, w której dezodoranty kosztują 19,90 zł. Polecam także sprawdzić olejki pod prysznic. Miałam wersję z olejkiem arganowym i migdałowym i sprawdził się u mnie wybornie! 

Pozdrawiam, AW. 

2 komentarze:

  1. super, mam chęć na tą kulkę, poznałam produkty do mycia ciałą tej marki i nabrałam ochoty na wiecej

    OdpowiedzUsuń
  2. Tez srendio sie patrze na aluminium w składzie, ale czasami nie ma wyboru :/ Wole takie niz naturalne, bo z nimi za to sa inne problemy xd

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)