Yankee Cadle - Sweet Strawberry

Cześć!

Wiem, że zawaliłam wrześniowe postanowienia, już w pierwszym tygodniu. Miałam pisać co drugi dzień. Tak wyszło. 
Dziś przychodzę do Was z recenzją wosku Sweet Strawberry. Zapraszam do dalszej części posta. 

Truskawki z domieszką truskawek bogato przyprawionych truskawkową esencją... Ot, przepis na letni deser idealny – delicję, która zadowoli najbardziej nawet wybrednego łakomczucha, która nierozerwalnie kojarzy się z początkiem lata i która skrywa w sobie ogromną, aromaterapeutyczną moc. Wosk Sweet Strawberry to hołd dla prostoty i zapach pod każdym względem pozytywny. Esencja pozytywnie pobudza, optymistycznie nastraja i pomaga przetrwać – w oczekiwaniu na przyjście kolejnego, truskawkowego sezonu – najbardziej szare i przykryte jesienną i zimową pluchą dni.


Od dłuższego czasu czaiłam się na ten wosk, lecz w sklepie Goodies.pl nie był on dostępny... Aż do teraz. Nawet nie wiecie, jak bardzo się ucieszyłam. 
Zaraz po tym, jak dostałam paczkę wąchałam go przez folię. Aromat był przecudowny. Dopiero po zapaleniu wydobyłam z niego głębię. Zapach kojarzy mi się z czerwcem, początkiem lata, którego pierwszym zwiastunem są właśnie truskawki. Kogel mogel, desery truskawkowe, koktajle. 
Zapach, który wydobywa się z kominka, bardzo mnie odpręża i relaksuje. Wprawia w bardzo dobry nastrój. Nie jest za słodki, delikatnie smyra mój nos. Wosk trafia do czołówki moich ulubieńców. 

Moja ocena: 6/6

Jeśli chcecie poczuć lato, nawet gdy za oknem szaro i buro, polecam Wam ten zapach. Dostępny jest w sklepie Goodies.pl :) 

13 komentarzy:

 1. nie miałam jeszcze ale kiedyś po niego sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że bym go pokochała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałoby się takie cudo, teraz mnie taki smutek trochę bierze, jak widzę tą szarość za oknem :/ A zapach lata trochę uratuje mój humor :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszczę, jak on musi pachnieć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Musze wypróbować go jednak, chociaż podobno z vc ten zapach jest lepszy : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Mniam. Na pewno jest cudowny !

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak tak ładnie pachnie truskawkami to sama z checią bym się w niego zaopatrzyła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Akurat tego wosku nie mam w moich ogromnych zapasach ale kiedyś na pewno zakupię :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)