O tym jak mój Mąż mnie zaskakuje. ShinyBox MBOX: It's a Man world

ShinyBox wypuściło pudełko dla mężczyzn MBOX! Z tej wiadomości najbardziej ucieszył się mój mąż. Osobiście byłam sceptycznie nastawiona. Myślałam, że zobaczy co przyszło i rzuci to w kąt. Jednak stało się inaczej. Jak? O tym poniżej. MBOX bardzo zaskoczyło mnie swoją zawartością. W szczególności pudełko Semilac. Pomyślałam: jak to? Hybrydy dla mężczyzn? NIE! Po otwarciu, doszło do mnie, że mój mąż dostał Rytuał SPA for Men od Semilaca.


A w nim: 
Semilac SPA for Men
- preparat rojaśniający do męskich paznokci,
- lakier na bazie wody,
- silna odżywka do męskich paznokci, 
- mocny utwardzacz, 
- preparat bogaty w składniki, które regenerują i nawilżają.
Szczerze mówiąc, zaczęłam się śmiać. Mój mąż namiętnie obgryza paznokcie. Pisałam do Semilaca, że bardzo mnie zaskoczyli, ale to na pewno nie pomoże na obgryzanie. Chyba, że wymyślą preparat, który w swoim składzie będzie miał lek wywołujący wymioty i biegunkę, to może wtedy przestałby obgryzać. Ale zostałam zaskoczona! Mój Mąż zaczął stosować owe preparaty i bardzo się z tym obnosi. Co najlepsze, obgryza trochę mniej. Jeśli przestanie Semilac będzie moim mistrzem! :) 


Grześka powoli dopada starość, bo zakola są coraz większe. Za chwile okaże się, że to moja wina, bo zanim mnie spotkał, miał czuprynę jak król lew... Dlatego bardzo się ucieszył, że dostał serum przeciw wypadaniu włosów Wax. A jak zobaczył grzebień... Kochani, takiej radości ja już dawno nie widziałam.. :D 


Postaram się, żeby była recenzja. :)


Mój mąż nie lubi dbać o stopy. Twierdzi, że nie dba i ma dobre i gładkie stopy. Ja bym się kłóciła, ale on i tak wie swoje. ALE ostatnio, po każdej kąpieli używa kremu ManFoot. Dziś zauważyłam, że użył spray'u do butów. 


Pan Drwal we współpracy z Buttercut, stworzyli unikatowy olejek do brody Buttercut Tendencies. Ma orzeźwiający zapach i działanie odżywczo nawilżające na włosy. Zaś na skórę działa przeciwstarzeniowo. Tu mój mąż się oburzył. Twierdzi, że on nie ma brody i nie może używać tego olejku... Sama naciskałam, żeby ją zgolił. Po prostu mu nie do twarzy z brodą... 


Nutrend 100% Whey Protein - 100% czystego białka serwatkowego o wysokiej wartości biologicznej z najlepszych i najczystszych źródeł - WPC i WPI. Każda porcja zawiera 5 g BCAA – aminokwasów egzogennych L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny, niezbędnych dla dobrej kondycji mięśni.


Próbka perfum RM Vabum Gold Edition - mają bardzo świeży i przyjemny zapach. 


Teraz czas na kilka anegdot, dotyczących tego pudełka.
Otwierając paczkę, w której było MBOX, byłam w towarzystwie szwagierki i teściowej. Kiedy zobaczyłyśmy zestaw z Semilac'a. popatrzyłyśmy po sobie i wybuchnęłyśmy śmiechem. Grzesiek namiętnie obgryza paznokcie i jeszcze wtedy myślałyśmy, że w ogóle nie będzie ich używał. 
Druga sprawa: Grzesiek dzięki temu zestawowi, zaczął o siebie dbać. Żona blogerka dobrze na niego wpływa :) 

Pudełko oceniam bardzo dobrze. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziewczyny, mikołajki za pasem. Może warto już teraz zainwestować w prezent dla swojego mężczyzny? :) 
MBOX dostępny na stronie ShinyBox, w cenie 69 zł. 

Polecam, razem z mężem.. :) 


4 komentarze:

  1. Kiedyś kupiłam mężowi męskiego Glossyboxa i z jednego był zadowolony, z drugiego tak średnio. Patrząc po zawartości tego ShinyBoxa raczej byłby średnio zadowolony - włosy ma mega gęsta, na paznokcie na pewno niczego by nie używał, może to coś na stopy i do brody ewentualnie by go interesowało... Ale pomyślałam o bracie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pudełko bardzo fajne no i najważniejsze że mąż zadowolony :)

    OdpowiedzUsuń
  3. fajny box, zestaw semilac pewnie sama bym zagarnęła

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)