Niedziela z książką - J. Kaplan, L. Schnurnberger - Moje są wyjątkowe!

Miałam podtrzymywać tą niedzielną tradycję, ale ostatnio coraz mniej czytam... ;c Czasu i chęci mi brak. Muszę to nadrobić! Bo ten kto nie czyta przeżywa tylko jedno życie, a ten kto czyta przeżywa ich kilkadziesiąt! :) 
Książkę dwóch autorek J. Kaplan, L. Schnurnberger pod tytułem Moje są wyjątkowe! czytałam dość długo, ale delektowałam się nią. Opowiada ona o...


Źródło


...trzech przyjaciółkach. Sara, która ma na swoim koncie nieudane małżeństwo, z którego ma dziecko - siedmioletniego Dylana. Jest nauczycielką plastyki, ale między czasie zajmuje się kateringiem, dzięki któremu dostała angaż w programie kulinarnym. Jest zaręczona z Bradfordem, który mieszka w bogatej dzielnicy Nowego Yorku. 
Jej najlepsza przyjaciółka Kate Steel - zawzięta pani dermatolog - szuka swojego szczęścia i znajduje je w ramionach miliardera Owena Hardy'ego. 
Berni - agentka największych gwiazd Hollywood. Zrezygnowała z pracy na rzecz macierzyństwa. 

Żyje im się dobrze, dopóki życie Sary nie odwraca się do góry nogami. Wraca żona Branforda - Mimi, wraz z córką. Później wraca były mąż Sary z Patagoni. Po prostu żyć nie umierać! Jak potoczą się dalsze losy trzech przyjaciółek?
Zachęcam Was do przeczytania książki! Jest bardzo wciągająca, zabawna, lekka. W sam raz na niedzielne letnie popołudnie! :) 7 komentarzy:

 1. Lubię takie lekkie książki, chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się fajnie, również chętnie bym przeczytała ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o niej ale czasami lubię sięgnąć po taką lekką lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa recenzja. Niestety nie czytałam.

  http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka brzmi idealnie dla mnie <3 zobaczę czy nie ma jej gdzieś do ściągnięcia : p

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie zapowiada sie ta książka :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz.
Wpadaj częściej! :)